Spektakl teatralny
„Jak Marysia mała słonko złapać chciała”

W dniu 24 września 2015 r. w naszym przedszkolu gościli aktorzy Teatru „Skrzat” z Krakowa. Zaprosili oni dzieci do wspólnej wędrówki w poszukiwaniu słońca wraz z główną bohaterką Marysią. Podczas długiej podróży Marysia przeżyła wiele przygód. Na szczęście kolejno napotykane postaci oraz siedmiomilowe buty otrzymane od szewca były pomocne i motywowały dziewczynkę do dalszych poszukiwań wymarzonego celu. Historia Marysi pokazała dzieciom, że nawet najskrytsze marzenia mogą się spełnić jeśli naprawdę tego pragniemy i dążymy do ich realizacji. Najważniejsze jest to aby nigdy nie wątpić we własne siły bo tylko zaangażowanie i wytrwałość prowadzą do osiągnięcia celu. Dzieci były zachwycone magicznymi przygodami bohaterki, które dostarczyły im wiele radości i optymizmu.