Wycieczka do "Leśnego Zacisza"
w Lisowie

W pierwszym dniu kalendarzowej jesieni dzieci z grup przedszkolnych "Biedronek" i "Pszczółek" w ramach programu "Zintegrowana edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży w gospodarstwach ekologicznych" pod patronatem Ligi Ochrony Przyrody odwiedziły "Leśne Zacisze" w Lisowie. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem obserwowały z bliska zwierzęta przebywające w mini-ZOO. Były to między innymi antylopy, bawoły błotne, daniele, dziki, jelenie, konie, kozy, kuce, lamy, owce, zebry, szopy, strusie, bażanty, pawie, żurawie. Dzieci miały okazję poznać życie zwierząt w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Wycieczka i nowopoznane środowisko na długo pozostaną w naszej pamięci. Nie zabrakło również czasu na zabawę. Po spacerze wśród pięknych roślin, w zadbanym i dobrze oznakowanym terenie dzieci spędziły radosne chwile na dużym i bezpiecznym placu zabaw. Zmęczeni, pełni wrażeń ale zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do przedszkola. Cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda. To była bardzo udana wycieczka.